آرشیو دسته بندی: طراحی سایت

طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع ‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌ شود. طراحی وبسایت یک پروسه چند مرحله ای است. این مراحل از لایه‌ سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. وب سایت‌ های امروزی به دو گونه وب سایت استاتیک و وب سایت داینامیک دسته ‌بندی می‌ شوند.

طراحی سایت (وب دیزاین) شامل 4 مرحله اصلی است:

  1. طراحی وایر فریم
  2. طراحی گرافیک وب
  3.  کد نویسی و برنامه ‌نویسی
  4.  راه‌ اندازی سایت

یک طراح وب سایت مشخص می کند که المان های مختلف یک وب سایت مثل متن ها، عکس ها، لینک ها و… به چه شکل نمایش داده شوند. محل هر کدام از بخش های سایت مثل لوگو، مقالات، منو و… در کجای صفحه وب قرار بگیرد.

اشتباهی که معمولا افراد تازه کار به آن گرفتار می شوند این است که طراحی سایت را با برنامه نویسی وب اشتباه می گیرند. در صورتی که این دو مفهوم کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. نباید این دو را به جای دیگری استفاده کرد. طراحی وب به مجموعه کار هایی گفته می شود که زیبایی ظاهری وبسایت را ایجاد می کند. در واقع هر آن چیزی که کاربر با آن مواجه می شود. آن‌ را در صفحه مانیتور خود می بینید، حاصل طراحی وب و کار طراح وب است.

ما در تیم پانی دیزاین با تکیه بر تجربه ۱۲ ساله خویش توانسته‌ایم طراحی و برنامه نویسی و سئوی وبسایت های مبتنی بر PHP را انجام دهیم و شما را برای رسیدن به اهداف تان با خلق وبگاه اینترنتی کسب و کار مورد نظرتان یاری دهیم.