آرشیو دسته بندی: افزونه وردپرس

افزونه وردپرس برنامه یا مجموعه ای از یک یا چند توابع نوشته شده در زبان برنامه نویسی PHP است. افزونه یک مجموعه خاص از ویژگی ها یا خدمات را به سایت وردپرسی اضافه می کند. پس می توانید کارایی بیشتر و امکانات اضافه تری به وب سایت ها و قالب وردپرس خود اضافه کنید. در مخزن اصلی وردپرس هزاران پلاگین رایگان وجود دارد. همچنین پلاگین های وردپرس پریمیوم و یا پولی نیز عرضه می شود.

بدون شک وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا در دنیا برای طراحی وب سایت می باشد که روز به روز به شمار استفاده کنندگان آن افزوده می شود. کسب ‌و کار های زیادی در شروع فعالیت خود در فضای آنلاین از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می‌کنند. اما افزونه های وردپرس یکی از کاربردی ترین ابزارهای آن برای پیشرفت و مدیریت بهتر وبسایت هستند.

همه ما قصد داریم سایتی داشته باشیم که امکانات زیادی دارد. اگر می‌خواهید به وردپرس امکانات دلخواه خود را اضافه کنید. باید یک پلاگین وردپرس متناسب با نیاز خود تهیه و نصب کنید. بیش از چند هزار افزونه رایگان و غیر رایگان در دنیای بی پایان وردپرس وجود دارد که شما می‌توانید هر یک را انتخاب و استفاده کنید.

البته باید سعی کنید کمترین تعداد ممکن افزونه را روی سایت خود نصب کنید. چون هر افزونه چند درخواست جدید به صفحات سایت شما اضافه خواهد کرد. نصب تعداد زیادی افزونه، باعث می شود سایت شما با مشکل افت سرعت مواجه شود. در این مقالات شما را با بهترین افزونه های وردپرس آشنا خواهیم کرد. سپس به مقایسه آنها می پردازیم.