طراحی و برنامه نویسی سایت های شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی نمونه ای از خدمات گروه طراحی و برنامه نویسی پانی دیزاین است که برای شرکت ها ، موسسات و کسب و کارهای نوپا در نظر گرفته می شود. صاحبان کسب و کار پس از ثبت شرکت و گرفتن مجوز های مورد نظر برای ادامه فعالیت خود نیاز به معرفی خود به کاربران دارند. با توجه به اینکه این روزها بخش عظیمی از مخاطبین شرکت ها فعالیت شان را در اینترنت پیش می برند ، طراحی یک سایت مدرن و شیک و کاربرپسند برای هر شرکت و گروه و موسسه ای لازم است. این معرفی می تواند از طریق روش های مختلف تبلیغات انجام شود. استفاده از طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین و جامع ترین روش ها برای دیده شدن شرکت است. بهره گیری از تمام ظرفیت های طراحی سایت شرکتی و رعایت موارد فنی همچون گرافیک مدرن و زیبا ، محتوای تکمیلی در موضوعات مورد نظر ، پشتیبانی فنی ، امنیت سایت و سئوی قوی ، برای هر شرکتی می تواند افزایش اعتبار و درآمد را به ارمغان آورد.

معمولا طراحی و برنامه نویسی وب سایت های شرکتی با هدف معرفی شرکت انجام می گردد. معرفی یک شرکت شامل صفحات درباره شرکت ، پروژه های انجام شده ، نمونه کارها و محصولات ارائه شده شرکت مورد نظر می باشد. همچنین فرم های استخدامی ، تماس با ما ، موقعیت های شغلی ، معرفی مدیرعامل و عوامل اصلی شرکت ، چشم اندازهای شرکت و … از دیگر قابلیت های سایت های شرکتی است.

بخش های تشکیل دهنده سایت شرکتی :

۱. قسمت درباره ما و صفحات داخلی شرکت

بخش درباره ما و تماس با ما در سایت شرکتی به معرفی شرکت ، اعضای هیئت مدیره و معرفی حوزه فعالیت و خدمات آن می پردازد . برگه ای از این بخش می تواند به کامنت ها ، اهداف و چشم اندازهای شرکت اختصاص داده شود . همچنین قسمتی از طراحی سایت شرکتی باید به ارائه محصولات (کاتالوگ محصولات) ، خدمات یا پروژه ها و تعرفه آن ها تخصیص می یابد . در صورت نیاز طراحی صفحه مشارکت و مزایده هم می تواند در این قسمت از سایت اجرا شود. همچنین طراحی صفحاتی برای معرفی همکاران و اطلاعات نمایندگی ها از گزینه هایی است که طراحی این قسمت را کامل می کند.

۲. فروشگاه و خدمات مشتریان

در طراحی سایت های شرکتی حسب مورد بخشی برای ثبت نام و خرید اینترنتی محصولات یا خدمات طراحی یا برنامه نویسی می گردد . پشتیبانی خدمات و ارتباط با مشتریان و کاربران از قسمت هایی است که می توان از آن برای افزایش اعتماد مشتریان و اعتبار سایت یاد کرد.

۳. مقالات و اخبار

قسمت مهم یک سایت شرکتی ، مقالات ، اخبار و آموزش های مربوط به محصولات یا خدمات هر شرکت است. قرار دادن نوشته هایی مرتبط به روند کاری شرکت در بخش مقالات و آموزش ها شانس بازدید بیشتر از یک سایت را رقم می زند . همچنین قسمت مهمی بعنوان بخش اخبار و اطلاعیه ها در طراحی وب سایت شرکتی پیاده سازی می شود که اخبار و اطلاعات مربوط به شرکت در آن ذکر می شود.


۴. گالری تصاویر و اسلایدرهای سایت شرکتی

بخش گالری تصاویر از طراحی سایت شرکتی به نمایش مالتی مدیا در زمینه فعالیت شرکت می پردازد . بخش تماس با ما در طراحی سایت شرکتی به ارائه اطلاعات تماس بخش های مختلف شرکت ، روزها و ساعات کاری و نمایش مکان شرکت برروی نقشه گوگل می پردازد. همچنین معرفی اکانت شبکه های اجتماعی هر شرکت در این بخش می تواند به افزایش بازخورد مشتریان کمک نماید.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت شرکتی وجود دارند:

  • درباره ما (معرفی کامل شرکت و چشم اندازهای موسسه یا گروه)
  • محصولات ، خدمات یا پروژه ها و تعرفه هرکدام از آنها (کاتالوگ و معرفی)
  • ثبت نام و پرداخت اینترنتی (درصورتی که یک شرکت محصول یا خدمتی را به مشتریان عرضه نماید).
  • پشتیبانی مشتریان و خدمات پس از فروش (معمولا به صورت پشتیبانی آنلاین ، شبکه های مجازی و تماس های تلفنی انجام می شود.)
  • تماس با ما (اطلاعات تماس ، آدرس و نقشه کامل شرکت ، فرم های تماس و استخدام و…)
  • مقالات و آموزش ها
  • اخبار شرکت
  • گالری و اسلایدر تصاویر

اگر شما هم صاحب شرکت ، کارخانه ، موسسه و … هستید ، پیشنهاد می کنیم به فکر راه اندازی یک سایت برای کسب و کار خود باشید . شما به کمک پانی دیزاین می توانید از سیستم های مدیریت محتوا (وردپرس ، جوملا ، دروپال و …) استفاده کنید یا برنامه نویسی اختصاصی با زبان های PHP , JAVASCRIPT , PYTHON , ASP.NET و دیگر زبان های مرسوم برنامه نویسی را انتخاب نمایید. همچنین با ساخت سایت شرکتی برای خود ، به بازار بزرگ اینترنتی وارد شوید . شما می توانید با سفارش سایت شرکتی خود در گروه پانی دیزاین ، نامی دلخواه برای دامنه خود انتخاب نموده و با توجه به کنترل پنل فارسی ارائه شده در سیستم های پانی دیزاین ، به سادگی اقدام به مدیریت و ویرایش سایت خود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *